2018 r.
28
listopad
2018
Północna obwodnica Krakowa wystartowała
Rozpoczęła się jedna z najważniejszych inwestycji Krakowa: północna obwodnica w ciągu drogi krajowej S-52. Wraz z naszym partnerem GEOPRZEM Skawina zaczynamy prace geodezyjne związane z projektowaniem tego zadania. Termin realizacji zadania w formule "projektuj i buduj" wynosi 47 miesięcy (bez okresów zimowych)
 
26
wrzesień
2018
Ruszamy z S-19 Nisko Południe - Sokołów Małopolski Północ
Nasza firma otrzymała kolejne zlecenie dotyczące przygotowania dokumentacji ZRID dla budowy drogi ekspresowej. Tym razem będziemy realizować prace geodezyjne związane z zaprojektowaniem i budową rogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Nisko Południe do węzła Sokołów Małopolski Północ na 10.5 km odcinku zadania B.
 
6
wrzesień
2018
Wracamy do Poznania
Po kilku latach nieobecności wracamy ze swoimi pracami na teren Poznania. W latach 2010-2012 przygotowywaliśmy dokumentację pod budowę projektów tramwajowych na Euro 2012. Tym razem będziemy wykonywali usługi związane z realizacją inwestycji pn. Tramwaj do Naramowic.
 
26
luty
2018
Budowa drogi ekspresowej S-7
Wraz z naszym partnerem w konsorcjum - firmą Geoprzem - startujemy z pracami związanymi z kontraktem w formule zaprojektuj i buduj pn. Budowa drogi ekspresowej S-7 na odcinku Moczydło - Kraków - Odcinek II: węzeł Szczepanowice (z węzłem) – węzeł Widoma(z węzłem), długości ok. 14 km
2017 r.
28
czerwiec
2017
Przebudowa ul. Basztowej i Westerplate w Krakowie
Właśnie wystartowała przebudowa kolejnego odcinka krakowskich torowisk, tym razem w samym centrum Starego Miasta. Generalnym Wykonawcą została firma ZUE S.A., a nasza firma będzie prowadzić kompleksową obsługę geodezyjną zadania, które realizowane będzie przez około 6 miesięcy.
 
23
styczeń
2017
Trasa Łagiewnicka - rusza projektowanie
Rozpoczęły się prace związane z realizacją TRASY ŁAGIEWNICKIEJ w Krakowie. Kontrakt w formule "Zaprojektuj i buduj" rozpoczynają prace projektowe. Nasza firma startuje z pracami geodezyjnymi związanymi z wykonaniem map do celów projektowych, specjalistycznymi pomiarami oraz przygotowaniem dokumentacji do ZRID.
Jest to kontynuacja rozpoczętych wiele lat temu przez nas prac przy procedurze wydawania decyzji ULD.
2016 r.
6
wrzesień
2016
Modernizacja Stacji Rzeszów Główny PKP
Rozpoczynamy wykonanie dokumentacji geodezyjnej (mapy, profile, pomiary specjalistyczne) dla przygotowywanego projektu Przebudowy Dworca Rzeszów Główny wraz z dochodzącymi do niego liniami kolejowymi, całość w ramach Prac Przygotowawczych dla Projektów Perspektywy 2014 - 2020.
Kilkanaście kilometrów linii kolejowych, dziesiątki tysiące pikiet pomiarowych, modele 3D oraz stabilizacja pasa kolejowego.
14
kwiecień
2016
Budowa drogi ekspresowej S-7

Nasza firma podpisała z SALINI IMPREGILO umowę na obsługę geodezyjną drogi S-7 "Zakopianki". Od 8 lat zajmowaliśmy się przygotowaniem inwestycji na etapie projektowym: mapy do celów projektowych, specjalistyczne pomiary, pozyskanie terenu.  tych prac jest właśnie rozpoczęta obsługa budowy III odcinka trasy

 
25
marzec
2016
2500 podziałów działek dla budowy drogi wojewózkiej nr 747 Iłża - Lipsko
Rozpoczęliśmy prace geodezyjne związane z podziałem około 2 500 działek dla inwestycji: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od drogi krajowej nr 9 w m. Ilża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsku. To druga część zakończonej przez nas 2 lata temu inwestycji.
 
2015 r.
28
sierpień
2015
Budowa łącznicy kolejowej Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki

Dla konsorcjum Budimex i Ferrovial Agroman będącego Wykonawcą inwestycji rozpoczynamy obsługę geodezyjną trwającego ponad 2 lata kontraktu.

Dzięki torom położonym na dwóch estakadach pociągi jadące z Krakowa Głównego do Skawiny i Zakopanego nie będą musiały wjeżdżać do Krakowa-Płaszowa i zawracać. To skróci czas przejazdu o ok. 20 minut. Ponadto odciąży linię Kraków - Wieliczka, gdzie pociągi Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej będą mogły jeździć częściej.
 
19
sierpień
2015
POWIAT STASZOWSKI - MODERNIZACJA EGiB
W dniu dzisiejszym nasz firma podpisała umowę z Powiatem Staszowskim na modernizację ewidencji gruntów i budynków wraz z założeniem mapy numerycznej dla obręby Łęg w gminie Połaniec
 
3
sierpień
2015
Krakowski Szybki Tramwaj na Azory
Rozpoczynamy prace geodezyjne związane z przygotowaniem projektu i budowy nowego połączenia tramwajowego łączącego centrum miasta z Azorami
 
21
maj
2015
Rusza przebudowa ulicy Igołomskiej w Krakowie
Rozpoczynamy trwającą 12 miesięcy obsługę geodezyjną I etapu przebudowy ul. Igołomskiej w Krakowie. Generalnym wykonawcą jest krakowska firma ENERGOPOL, z którą współpracujemy od wielu lat przy realizacji inwestycji drogowych i inżynieryjnych
 
8
kwiecień
2015
Budowa nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - Prokocimiu
Dla konsorcjum firm WARBUD i PORR rozpoczynamy obsługę geodezyjną budowy Nowego Szpitala Uniwersyteckiego. Ta trwającą 5 lat inwestycja jest jedną z największych w naszym regionie. Koszt budowy wyniesie ponad 800 mln złotych, a wyposażenie jego kolejne 400 mln zł.
 
2
kwiecień
2015
S-17 Garwolin - Kurów ZRID
Rozpoczynamy prace związane z przygotowaniem dokumentacji geodezyjnej dla decyzji ZRID dla inwestycji: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi ekspresowej S-17 Garwolin - Kurów na granicy województwa mazowieckiego i lubelskiego - węzeł Sielce
 
24
marzec
2015
Modernizacja EGIB, MZ, BDOT 500 i GESUT dla 5 obrębów w gminie Bełchatów
W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę oraz rozpoczynamy pracę dla Powiatu Bełchatowskiego przy Modernizacji ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie mapy zasadniczej wraz z utworzeniem baz BDOT 500 i GESUT dla obrębów Dobrzelów, Helenów, Myszaki, Niedyszyna i Wielopole na terenie gminy Bełchatów
2014 r.
6
styczeń
2014
Rozbudowa ul. Grunwaldzkiej na odcinku od Węzła Zachodniego do granicy miasta Bydgoszczy
ZDMiKP
Na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy rozpoczynamy prace geodezyjne związane z pozyskaniem terenów dla planowanej inwestycji. Mamy wykonać dokumentację niezbędną do uzyskania decyzji ZRID. Nasze prace będą obejmowały między innymi podział geodezyjny około 200 działek.
2013 r.
15
październik
2013
TRASA W-Z w Łodzi
Zakończyliśmy prace związane z przygotowaniem map do celów projektowych dla największej inwestycji komunikacyjnej w Łodzi.W ramach naszych prac wykonaliśmy około 300 map o łącznej powierzchni 800 ha. W celu zbudowania modelu przestrzennego dla szczegółowych projektów torowych, drogowych oraz związanych z przebudową infrastruktury nasze zespoły terenowe pomierzyły około 70 tys punktów.
20
styczeń
2013
DROGA EKSPRESOWA S-8 ŁASK - WĘZEŁ WACHLINOWY - ŁODŹ (A-1)
Rozpoczynamy obsługę geodezyjną budowy drogi ekspresowej S-8 w rejonie Łodzi. Generalnym Wykonawcą jest konsorcjum DRAGADOS i POL-AQUA. Planowany termin realizacji to maj 2014 roku.
 
2010 r.
27
styczeń
2010
Autostrada A-4 Wierzchosławice - Krzyż k/Tarnowa
Rozpoczynamy prace związane z kompleksową obsługą geodezyjną budowy autostrady A-4 na odcinku Węzeł Wierzchosławice - Węzeł Krzyż km 499+800 - 512+739.11.Czas trwania kontraktu wynosi 24 miesiące. Generalnym Wykonawcą jest hiszpańska firma DRAGADOS.
 
25
styczeń
2010
PKP MPL Kraków Główny - Mydlniki - Balice
Rozpoczynamy prace geodezyjne związane z przygotowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej dla zadania: "Budowa połączenia kolejowego MPL „Kraków - Balice” z Krakowem, odcinek Kraków Główny – Mydlniki - Balice”.
 
2009 r.
2
grudzień
2009
Budowa mostu w Brzegu Dolnym - obwodnica Wrocławia
Rozpoczynamy prace geodezyjne związane z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej dla budowy mostu na rzece Odrze wraz z drogami dojazdowymi. Do naszych zadań należy przygotowanie map do celów projektowych dla obszaru 200 ha oraz wykonanie podziałów działek dla projektowanego pasa drogowego.
 
-0001 r.
30
listopad
-0001
Kolejny etap budowy osiedla Nowy Przewóz w Krakowie
30
listopad
-0001
Kolejny etap budowy osiedla Nowy Przewóz w Krakowie
Ten serwis korzysta z plików cookies.