Nowoczesna Geodezja

  Nowoczesna geodezja to nie tylko najnowsze technologie pomiarowe, sprzęt geodezyjny, czy zawansowane rozwiązania techniczne wraz z wysoce specjalistycznym oprogramowaniem, które stanowią o naszej bezkonkurencyjności.

  To przede wszystkim nowatorskie podejście do zarządzania, organizacji firmy i samej pracy, na końcu której zawsze jest Klient.
  Zadowolony Klient.

Rys historyczny

  Nasze długoletnie doświadczenie - Optima BG działa od 2002 r.  - w szeregu różnorodnych zadań gwarantuje wysoką jakość usług. Zatrudniana wykwalifikowana kadra inżynierska, fachowość i szybkość zapewniają staranną i terminową realizację powierzonych zleceń. Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy (firmy TRIMBLE, LEICA, NIKON, TOPCON) oraz najlepsze techniki komputerowe i oprogramowanie, co pozwala na wykonanie dokumentacji we wszystkich standardach danych narzuconych przez zleceniodawców.

  Jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac są głównymi atutami naszej firmy. Są one wynikiem wysokich kwalifikacji naszych pracowników, nabywanych na wielu dużych inwestycjach.

  Nasi Klienci doceniają współpracę z nami, dzięki naszej wiarygodności, lojalności oraz staraniom o jak najlepszy poziom usług, świadczą o tym wystawione listy referencyjne. Nasi Klienci to najczęściej Firmy i Osoby, które korzystały już wielokrotnie z naszych usług, bądź zawierzyły poleceniom innych. Szanujemy naszych Klientów, a oni rewanżują się nam kolejnymi zleceniami.

  Wypracowaliśmy technologię pozwalającą realizować w sposób profesjonalny pełny zakres prac geodezyjnych, od najdrobniejszych zadań do największych realizacji, a ilość wykonywanych prac pozwala nam utrzymać konkurencyjne ceny.

  Wykonaliśmy już około 2 300 prac geodezyjnych na obszarze całej Polski. Jednak każde kolejne jest dla nas równie ważne. Wciąż cieszy nas nasza praca i wciąż jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania.

  Zapraszamy do przejrzenia naszej prezentacji, licząc, że pozwoli Państwu poznać więcej naszych atutów, a w konsekwencji doprowadzi do obopólnie korzystnej, długotrwałej współpracy.
Ten serwis korzysta z plików cookies.